Multigaming Since 2008
TDR Röportajımız 8440xcode

Çok yakında Avrupanın Tanınmış Oyuncularının Röportajları , X ` Code TV ve Yeni Program Yazılımlarıyla Sizlerle Olacağız.

Sitemizi Takip Etmeye Devam Edin.

Multigaming Since 2008
TDR Röportajımız 8440xcode

Çok yakında Avrupanın Tanınmış Oyuncularının Röportajları , X ` Code TV ve Yeni Program Yazılımlarıyla Sizlerle Olacağız.

Sitemizi Takip Etmeye Devam Edin.

Multigaming Since 2008
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ana SayfaAnasayfaHaberlerLatest imagesTakımSponsorlarTurnuvalarGaleriAramaİletişimKayıt OlGiriş yapX ` Code Winter Cup Tamamlandı
En son konular
» Demo Upload Bölümü
TDR Röportajımız EmptyCuma Ağus. 26, 2011 5:04 am tarafından Misafir

» X ' Code Clan Cod2 Zombie Mod By FuRiLLajoOy
TDR Röportajımız EmptySalı Ağus. 02, 2011 5:53 pm tarafından FuRiLLajoOy

» Tt.eSporttan Bir İlk Daha !
TDR Röportajımız EmptyÇarş. Tem. 13, 2011 6:56 am tarafından TheChakal

» Gerekli Duyuru
TDR Röportajımız EmptyCuma Tem. 08, 2011 11:54 am tarafından xx[ShooterEmmi]xx

» HD 5970 Satılık kart
TDR Röportajımız EmptyPtsi Haz. 20, 2011 4:21 am tarafından mehmet acar

» Gamerlopedia Haziran Sayısı Çıktı
TDR Röportajımız EmptyPaz Haz. 12, 2011 2:14 am tarafından xx[ShooterEmmi]xx

» My Army by 3n19ma | A CS:S Fragmovie
TDR Röportajımız EmptyPaz Mayıs 08, 2011 9:40 am tarafından SuRReaL

» Supernatural by Eddzeh
TDR Röportajımız EmptyCuma Mayıs 06, 2011 12:59 am tarafından SuRReaL

» XIMAGEM 3
TDR Röportajımız EmptyPaz Mayıs 01, 2011 10:26 am tarafından SuRReaL

» AEROX by OrChEsTrA
TDR Röportajımız EmptyPaz Mayıs 01, 2011 10:20 am tarafından SuRReaL

» ARTEFACTO
TDR Röportajımız EmptyPaz Mayıs 01, 2011 10:19 am tarafından SuRReaL

Similar topics
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

TDR Röportajımız

+2
SuRReaL
X ` Code GR1Dz
6 posters
YazarMesaj
X ` Code GR1Dz
X ` Code Admin
X ` Code Admin
X ` Code GR1Dz

TDR Röportajımız Empty
MesajKonu: TDR Röportajımız   TDR Röportajımız EmptyÇarş. Ekim 06, 2010 9:30 am

TDR Röportajımız Banner10

X ` Code Multigaming eSport olarak her ay bir takım veya oyuncuyla yaptığımız röportajlardan biriyle sizlerleyiz.Ekim ayının röportajında Thıs Is Death Rate takımının lideri Emir " Mosq " Bahçıvan ` ın Thıs Is Death Rate ( TDR ) takımı hakkındaki röportajımızla sizleri baş başa bırakıyoruz.

Emir " Mosq " Bahçıvan bize önce kendinden ve oyun hayatındaki gelişmelerden bahsedermisin ?

22 yasındayım istanbulda yasıyorum , oyun hayatıma gelicek olursak genel olarak takip edebildigim ve vaktimin yettigince çoğu oyunu oynarım ,sevmedigim tek oyun türü rpg diyebilirim , cod serisine gelince hepsini oynadım en çok sevdigimse hala aktif olarak oynamaya devam ettigim cod4 tabiki.

Thıs Is Death Rate ( TDR ) Takımı olarak Türkiye ` nin en iyi takımları arasındasınız bu nasıl bir duygu ve bu röportajı okuyan arkadaslara bu başarıya sahip olmaları için neler önerirsin ?

Açıkca söylemek gerekirse bende sizin düşündügünüz gibi takımı Türkiyenin en basarılı takımları arasında görüyorum tabiki bu çok güzel bir duygu ancak lan game'lerde sıralamada aldıgımız sonuçları kendi içimizde tartıstıgımızda başarısız oldugumuzu düşünüyoruz kimilerine göre iyi derece olabilir.Başarıya gelince takımda arkadaşlık çok iyi ve isim olarak oyuncular çok kaliteli ama kişisel görüşümü sordugunuz için kesinlikle takımdaki bagların kuvvetli olmasıdır.Arkadaşlara önerim kesinlikle rakiplerinden korkmasınlar ama kendilerinden zayıf görmesinler eğer takım içi bağlar kuvvetliyse eminimki TÜRK milleti olarak başaramıyacağımız bir şey yok.

TDR Takımı olarak bundan sonra düzenlenecek Türkiye yada Yurt dışındakı lan game lere katılmayı planlıyormusunuz ?

Evet Türkiyedeki tüm lan game'lere katılacagız bu sene içinde yurt dışına cıkma olanagımız yok
ancak seneye sponsor destegı olsada olmasada yurt dısına cıkmayı düşünüyoruz.

Takım oyuncuları bir araya gelmekte zorlanıyor mu , cod4 dışında takımca sosyal etkinlikleriniz var mı ?

Kesinlikle hayır ben TDR takımının oynadıgı oyundan çok arkadaşlığıyla övünmeyi seviyorum,
gercekten arkadaslık cok iyi ara sıra görüşüyoruz tabiki.

TDR Takımındaki takım oyunu ve oyuncular arasındaki iletişimden biraz bahsedermisin ?

TDR takımının en büyük avantajlarından biri birbirimizden kopuk oynamıyoruz sürekli konusma halindeyiz ve kimin nereye gittigini çok iyi biliyoruz açıkcası maç içerisinde rahatız, takım içi iletişime gelince Very Happy kubilay ve mehmet sürekli şakayla karışık kavga eder bunlara birde furkan eklendi çileden çıkartıyolar insanı Very Happy enes çok inançlı ama sinir bozucak derecede soğuk kanlı ve rahat bazen kopup giden maçlarda bile rahat bir şekilde sakin olun alıcaz diyebiliyor ama okudugunda farkına varsın gerçekten hiç motive olmuyorum Very Happy:D:D onu çok seviyoruz Very Happy takımın en heycanlı ve katlanılmazı benim diyebilirim bazen onlara bagırıp çağırıyorum ama gerçekten beni çok sevdiklerine inanıyorum herkez herkezi cok seviyor,iletişim SÜPER.

TDR Takımının şu an ki amacı neler ve hangilerini gerçekleştirebildiniz ?

TDR takımının amacı her zaman zirveye oynamaktır bundan başka bir düşüncesi yoktur lan game lerin hepsinde final en kötü ilk 3 içerisinde olmaktır.Bunları çok aksilik yaşasakta gerçekleştiremedigimiz için kendimizi başarısız görüyoruz.

Geçen kış aylarında gerçektende Türkiye COD4 Camiası ölmuştü diyebiliriz ama Online Turnuvalar , COD4 Ligleri ve LAN Game organizasyonlarıyla bu durgunluk şu anda aktif bir halde Türkiye COD4 camiasının tekrar durgun olmaması için takım veya oyunculara ne önerirsin ?

Evet geçen kış gerçektende çok kötü geçti oyunculara tavsiyem bazılarını görüyorum xfirede oyun saati kasıyorlar Very Happy İnanın bana 1 lan game maçı 3000 saat cod oynamaya bedeldir oradaki ortam keyif ap ayrı,tavsiyem online olur lan olur verilen ödül ne olursa olsun amaç eylenmek olsun tüm tunruvalara ellerinden geldigince katılmaya çalışsınlar.

Thıs Is Death Rate COD4 takımında yer alan oyuncuların isimlerini sayabilirmisin ?

Takımın maç kadrosu
1.SLudgy (Enes)
2.Darth (Kubi)
3.WHISPERZ (Furkan)
4.Riq (Mehmet)
5.Mosq (Emir)

Takımın guildinde ise qlobaL! (Emre) suan fpg'de oynamaktadır,Adri4N (Erkan) artık fazla oynamıyacagını belirtti bizi çok üzdü,Pur3ev1L (Alican) artık oynamıyor,Rukawa (Oğuz) oda artık oynamıyor.

Thıs Is Death Rate COD4 takımına yeni bir oyuncu alımı yapmayı şu anda düşünüyormusunuz ?

Hayır düşünmüyorum.Bu kadronun uzun yıllar devam edecegine çıkan yeni oyunlardada aynı şekilde duracağına inancım ve GÜVENİM sonsuz.

Bu Röportajı okuyan oyuncu veya takımlara profesyonellik anlamında söylemek istediğin birşeyler var mı ?

Bu anlamda insanlara söyliyebilcegim birşey var.Bence temiz oynayan oyuncuların hiçbiri kötü oyuncu değildir yetenekleri sınırlı olabilir,kötü oyuncu hile açıp oynayan oyuncudur.Herkezin iyi bir oyuncu olmasını diliyorum,Bizi seven sevmeyen herkeze teşekkürler.

X ` Code Multigaming eSport olarak Emir " Mosq " Bahçıvan arkadaşımıza bize vakit ayırdığı için teşekkür ediyoruz ayrıca Thıs ıs Death Rate takımınında başarılarının devamını diliyoruz..
https://xcodemultigaming.yetkin-forum.com
SuRReaL
X ` Code Manager
X ` Code Manager
SuRReaL

TDR Röportajımız Empty
MesajKonu: Geri: TDR Röportajımız   TDR Röportajımız EmptyÇarş. Ekim 06, 2010 9:31 am

Perfect Cool
JolF-
X ` Code DOTA
X ` Code DOTA
JolF-

TDR Röportajımız Empty
MesajKonu: Geri: TDR Röportajımız   TDR Röportajımız EmptyPerş. Ekim 07, 2010 1:13 am

gj
Cold
Üye
Üye

TDR Röportajımız Empty
MesajKonu: Geri: TDR Röportajımız   TDR Röportajımız EmptyPerş. Ekim 07, 2010 4:27 am

Güzel Cool
d!v!njEE
X ` Code Manager
X ` Code Manager
d!v!njEE

TDR Röportajımız Empty
MesajKonu: Geri: TDR Röportajımız   TDR Röportajımız EmptyPerş. Ekim 07, 2010 5:11 am

güzel Smile
berkay23
Üye
Üye
berkay23

TDR Röportajımız Empty
MesajKonu: Geri: TDR Röportajımız   TDR Röportajımız EmptyCuma Ekim 08, 2010 6:27 am

güzel bi roportaj güzel bi takım

TDR Röportajımız
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» HWA Headshot ile röportajımız
» HWA DreDD ile Röportajımız
» Game Ekstra COD4 Takımı ile röportajımız