Multigaming Since 2008
Thermaltake Armor+ Kasa İnceleme 8440xcode

Çok yakında Avrupanın Tanınmış Oyuncularının Röportajları , X ` Code TV ve Yeni Program Yazılımlarıyla Sizlerle Olacağız.

Sitemizi Takip Etmeye Devam Edin.

Multigaming Since 2008
Thermaltake Armor+ Kasa İnceleme 8440xcode

Çok yakında Avrupanın Tanınmış Oyuncularının Röportajları , X ` Code TV ve Yeni Program Yazılımlarıyla Sizlerle Olacağız.

Sitemizi Takip Etmeye Devam Edin.

Multigaming Since 2008
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ana SayfaAnasayfaHaberlerLatest imagesTakımSponsorlarTurnuvalarGaleriAramaİletişimKayıt OlGiriş yapX ` Code Winter Cup Tamamlandı
En son konular
» Demo Upload Bölümü
Thermaltake Armor+ Kasa İnceleme EmptyCuma Ağus. 26, 2011 5:04 am tarafından Misafir

» X ' Code Clan Cod2 Zombie Mod By FuRiLLajoOy
Thermaltake Armor+ Kasa İnceleme EmptySalı Ağus. 02, 2011 5:53 pm tarafından FuRiLLajoOy

» Tt.eSporttan Bir İlk Daha !
Thermaltake Armor+ Kasa İnceleme EmptyÇarş. Tem. 13, 2011 6:56 am tarafından TheChakal

» Gerekli Duyuru
Thermaltake Armor+ Kasa İnceleme EmptyCuma Tem. 08, 2011 11:54 am tarafından xx[ShooterEmmi]xx

» HD 5970 Satılık kart
Thermaltake Armor+ Kasa İnceleme EmptyPtsi Haz. 20, 2011 4:21 am tarafından mehmet acar

» Gamerlopedia Haziran Sayısı Çıktı
Thermaltake Armor+ Kasa İnceleme EmptyPaz Haz. 12, 2011 2:14 am tarafından xx[ShooterEmmi]xx

» My Army by 3n19ma | A CS:S Fragmovie
Thermaltake Armor+ Kasa İnceleme EmptyPaz Mayıs 08, 2011 9:40 am tarafından SuRReaL

» Supernatural by Eddzeh
Thermaltake Armor+ Kasa İnceleme EmptyCuma Mayıs 06, 2011 12:59 am tarafından SuRReaL

» XIMAGEM 3
Thermaltake Armor+ Kasa İnceleme EmptyPaz Mayıs 01, 2011 10:26 am tarafından SuRReaL

» AEROX by OrChEsTrA
Thermaltake Armor+ Kasa İnceleme EmptyPaz Mayıs 01, 2011 10:20 am tarafından SuRReaL

» ARTEFACTO
Thermaltake Armor+ Kasa İnceleme EmptyPaz Mayıs 01, 2011 10:19 am tarafından SuRReaL

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

Thermaltake Armor+ Kasa İnceleme

5 posters
YazarMesaj
sTeWi3
Yazılım / Programcı
Yazılım / Programcı
sTeWi3

Thermaltake Armor+ Kasa İnceleme Empty
MesajKonu: Thermaltake Armor+ Kasa İnceleme   Thermaltake Armor+ Kasa İnceleme EmptyCuma Nis. 09, 2010 12:55 pm

merhabalar arkadaşlar size bugün aldığım kasamı hemen aynı gün inceleyerek sunuyorum şuan çalışıyor evet fazla dağıtmadan konuya giriyorum….

öncelikle kasa içeriğinden bahsediyim
-1 adet ekstra fan
-1 poşet çeşitli parçaların vidaları
-1 adet psu titreşim önleyici
-kullanma ve kurulum kılavuzu
-kasa toz önleyici torba
-toz bezi

evet arkadaşlar bunlar kasadan çıkan parçalar birde monteli olarak gelenler var birazda onlardan bahsediyim..

kasanın içinde;
-2 adet 12cm rear ve front olmak üzere fan var..(front fan olan aynı zamanda hdd kutusu ile monteli geliyor ve hdd leri soğutuyor bu kasada 2 tane hdd kutusu bulunuyor bi üst katta bi alt katta ben üst katı tercih ettim sata kablom yetişmedi biggrin.gif)
-1 adet psu nun önüne konabilen hdd lerin soğutucu fanı(8cm)
-1 adet içerdeki sıcak havayı dışarı atan 8cm lik fan ki bu ekstra dedğim fan üste monte ediliyo üstten atıyo havayı..

evet arkadaşlar içerikten bahsetttikten sonra sıra geldi işleyişe evet kasa tamamen vidasız ancak neden se ben ısrarla vida kullanma ihtiyacı hissettim bilmiyorum neden…..

kasada bir adette firewire çıkışı bulunuyor (ki ben hala ne işe yaradığını bilmiyorum zaten kablosunun nereye takılacağını da bilemedim:D)
kasa tam olarak big tower olduğu için standart atx kasalardan biraz büyükçe buda içinin ferah olması anlamına geliyor tabiki kasanın içi gerçekten çok ferah ….

evet arkadaşlar aradaki büyük farkı görüyoruz eski kasamla…

arkadaşlar şimdi sizin kafanıza hemen bir soru gelecektir emnim bu kasanın anakartı monte için arka kısmı çıkıyormu die malesef çıkmıyor eğer benim gibi sosis parmaklıysanız bazı yerlere zor yetişiyorsunuz:D…
bir diğer kafanıza takılabilecek soru ise "yahu* kardeşim sen bukadar fan saydın bunlar uçak sesi yapmaz mı?" "hayır kardeşim yapmaz en azından yapmıyomuş şuanki sessizliktten bunu anlıyabiliriz" evet arkadaşlar kasa sessiz ancak ben yılalrca intelin stok fanıyla ve soba işlemcisiyle çektiğim ıstıraptan sonra bu bende kuş sesi izlenimi bıraktıbiggrin.gif….zaten arctic cooling freezer7 pro kullanıyorum ses çıkmıyodu artık fazla bir ses yok tabi 4 tane fanın ekran kartı işleci fanlarının bir sesi olacaktır ki biz buna her güzelin bir kusuru vardır diyoruz….

evet arkadaşlar bu bilgilerden sonra ksaya takacağım sistem bileşenlerimin toplu hatıra resimlerini görelim….

şimdi üst kat hdd kutusunun psu ile yaptığı yakınlaşmayı görelim….

şimdi çatı katmızdaki fanımızın karizmasını inceleyelim…

ve baba fanlarımızın gurudan nasıl ışıldadıkşlarını görelim….

evet arkadaşlar şimdi bu kasann bir diğer iyi yönünden bahsetmek istiyorum kasanın ön kısmı tamamen hava alabilecek şkilde hazırlanmış tabi bu size hemen içeri girebilecek tozların endişesini uyandıracaktır…tabi adamlar bunun da bir çaresini düşünmüşler TOZ FİLTRESİ…..biggrin.gif
evet arkadaşalr gördüğünüz gibi toz filtresi ön kapaktan ayrılarak yıkana biliyor bu çok güzel bir ayrıntı iç kısımların tozlanmasını engellemesi açısından…..

ayrıca bu kasanın atx-btx olabildiğini biliyormuydunuz atx alıyorsunuz sistem değişikliği yaptınız btx kullanamanız gerekiyor yeni kasamı hayır cevabı Thermaltake biggrin.gif çünkü ekstra satılan btx kasa formu ile kasanınızı değiştirmeden btx yapabilirisiniz bu arada bu kasanın su sistemi kullananlar için su pompası asılacak yeri su borularının içeri girişi için dizayn edilmiş iki adet deliğide bulunmakta….
birde kasanın teknik özelliklerinde bahsediyim arkadaşlar herkes* merak ediyordur sona sakladım ki herkes yazıyı okusun:D haha şaka şaka unuttum whistling1.gif

teknik özellikler
-süper tower kasa
-transparan yan panerl
-7.5 kg net ağırlık
-ön fan özellikleri:12cm mavi ledli 1300 rpm,17db fan
-arka fan özellikleri:12 cm mavi ledli 1300 rpm 17db fan
-arka fan üst kat özellikleri(hdd fanı):9cm 1800rpm 19db
-çatı katı egsoz fan özellikleri: 9cm 1800 rpm 19 db
-11 sürücü yuvası
-aliminyum tamamen kasa ve ön panel
- 7ane pci slot
-analkat desteği:micro atx,atx,extend atx,btx

kasada aynı zamanda kapak açık kalınca uyarı veren bir sistem bulıunuyor ben kullanmadım aynı zamanda speaker bağlayabileceğiniz bir kablo bulunuyor bunu da kullanmadım(daha doğrusu nasıl kullanacağımı bilemedim:D)

Ve son olarak en önemli özelliğinden bahsetmek istiyorum bu kasanın bir adet çekmecesi bulunuyor evet yanlış duymadınız bir çekmece biggrin.gif hayati önem taşıyan bu özellik sizin eliniz ayağınız olucak …..

evet arkadaşlar kasa bu gerçekten memnun kalınabilecek bir kasa ancak yüksek fiyatı ve psusuz olması kimisi için alınması uzak bir kasa haline geliyor ancak ben değdiğine inanıyorum ben bu kasayı 325 ytlye aldım bu fiyata 2 kasa alınır psulu hatta psusunu satar bir de* ram alırsınız ancak görüntüsü devasalığı hakkettiğini kanıtlıyor herhangi bir sorunuz olursa kesinlikle sorabilirsiniz…
hepinize hayırlı günler….

Thermaltake Armor+ Kasa İnceleme Post-41332-1197386468

Thermaltake Armor+ Kasa İnceleme Post-41332-1197386761

Thermaltake Armor+ Kasa İnceleme Post-41332-1197386747

Soldaki Thermaltake Armor Sağdaki normal kasamız

Thermaltake Armor+ Kasa İnceleme Post-41332-1197387071

Thermaltake Armor+ Kasa İnceleme Post-41332-1197387488
DeSaa
Üye
Üye

MesajKonu: Geri: Thermaltake Armor+ Kasa İnceleme   Thermaltake Armor+ Kasa İnceleme EmptyCuma Nis. 09, 2010 1:01 pm

dışardan hoş içerik olarak boş gözüküyor
xrayz
Üye
Üye
xrayz

MesajKonu: Geri: Thermaltake Armor+ Kasa İnceleme   Thermaltake Armor+ Kasa İnceleme EmptyCuma Nis. 09, 2010 9:46 pm

Renklendirme kasayı güzeL gösteriyor Smile
JolF-
X ` Code DOTA
X ` Code DOTA
JolF-

MesajKonu: Geri: Thermaltake Armor+ Kasa İnceleme   Thermaltake Armor+ Kasa İnceleme EmptyCuma Nis. 09, 2010 10:52 pm

guzel kasaymis
berkay23
Üye
Üye
berkay23

MesajKonu: Geri: Thermaltake Armor+ Kasa İnceleme   Thermaltake Armor+ Kasa İnceleme EmptyC.tesi Nis. 10, 2010 12:17 am

içerikleri güzel'de görüntüyü begenmedim ya

Thermaltake Armor+ Kasa İnceleme
1 sayfadaki 1 sayfası