Multigaming Since 2008
Steel Series QCK Pad İnceleme 8440xcode

Çok yakında Avrupanın Tanınmış Oyuncularının Röportajları , X ` Code TV ve Yeni Program Yazılımlarıyla Sizlerle Olacağız.

Sitemizi Takip Etmeye Devam Edin.

Multigaming Since 2008
Steel Series QCK Pad İnceleme 8440xcode

Çok yakında Avrupanın Tanınmış Oyuncularının Röportajları , X ` Code TV ve Yeni Program Yazılımlarıyla Sizlerle Olacağız.

Sitemizi Takip Etmeye Devam Edin.

Multigaming Since 2008
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ana SayfaAnasayfaHaberlerLatest imagesTakımSponsorlarTurnuvalarGaleriAramaİletişimKayıt OlGiriş yapX ` Code Winter Cup Tamamlandı
En son konular
» Demo Upload Bölümü
Steel Series QCK Pad İnceleme EmptyCuma Ağus. 26, 2011 5:04 am tarafından Misafir

» X ' Code Clan Cod2 Zombie Mod By FuRiLLajoOy
Steel Series QCK Pad İnceleme EmptySalı Ağus. 02, 2011 5:53 pm tarafından FuRiLLajoOy

» Tt.eSporttan Bir İlk Daha !
Steel Series QCK Pad İnceleme EmptyÇarş. Tem. 13, 2011 6:56 am tarafından TheChakal

» Gerekli Duyuru
Steel Series QCK Pad İnceleme EmptyCuma Tem. 08, 2011 11:54 am tarafından xx[ShooterEmmi]xx

» HD 5970 Satılık kart
Steel Series QCK Pad İnceleme EmptyPtsi Haz. 20, 2011 4:21 am tarafından mehmet acar

» Gamerlopedia Haziran Sayısı Çıktı
Steel Series QCK Pad İnceleme EmptyPaz Haz. 12, 2011 2:14 am tarafından xx[ShooterEmmi]xx

» My Army by 3n19ma | A CS:S Fragmovie
Steel Series QCK Pad İnceleme EmptyPaz Mayıs 08, 2011 9:40 am tarafından SuRReaL

» Supernatural by Eddzeh
Steel Series QCK Pad İnceleme EmptyCuma Mayıs 06, 2011 12:59 am tarafından SuRReaL

» XIMAGEM 3
Steel Series QCK Pad İnceleme EmptyPaz Mayıs 01, 2011 10:26 am tarafından SuRReaL

» AEROX by OrChEsTrA
Steel Series QCK Pad İnceleme EmptyPaz Mayıs 01, 2011 10:20 am tarafından SuRReaL

» ARTEFACTO
Steel Series QCK Pad İnceleme EmptyPaz Mayıs 01, 2011 10:19 am tarafından SuRReaL

Similar topics
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

Steel Series QCK Pad İnceleme

2 posters
YazarMesaj
X ` Code GR1Dz
X ` Code Admin
X ` Code Admin
X ` Code GR1Dz

Steel Series QCK Pad İnceleme Empty
MesajKonu: Steel Series QCK Pad İnceleme   Steel Series QCK Pad İnceleme EmptyPaz Ocak 24, 2010 10:56 am

Steel Series QCK Pad İnceleme 1057-1267

Aşağıda SteelPad QcK'nin özelliklerini bulabilirsiniz:

Ürün: SteelPad QcK
Üretici: SteelSeries
Fiyat: - 9.99 Euro
Ürün linki: SteelPad QcK

Özellikler:

- Yüksek kaliteli kumaş ve malzemelerden yapılmış.
- Kayma olmayan lastik üssü
- Çok dayanıklı
- 320 x 285mm ( 12,6 x 11,2 ) - kalanlık 2mm ( 0,08 )

İnceleme:

Her oyuncu için oyunda en önemli gereksinimlerden biri en iyi ekipmanlara sahip olmaktır.Sizler için SteelPad QcK bir kaç oyunda test ettim.Counter-Strike,Quake 4,Call of Duty ve Crysis oyunlarını oynayarak nasıl bir mousepad olduğu konusunda sonuçlara ulaştım.Counter-Strike ve diğer FPS oyunları oynarken çok iyi sonuçlar aldım.Yani SteelPad QcK bana diğer mousepad'lere göre daha iyi bir performans sağladığını gösterdi.Yani oyun testini SteelPad QcK kolaylıkla geçti.Yaptığım testlerde kullandığım diğer SteelSeries kullandığım diğer mousepad'lerden SteelPad QcK kadar iyi bir performans alamadım.

Sonuç olarak SteelPad QcK, özel kumaşıyla ve oyuncular için en ideal ölçülere sahip olmasıyla tercih edilebilecek en ideal mousepad'lerden biri.Ayrıca pahalı olmaması ve fiyatının sadece 10 Euro olması da onu oyun pazarında çok kullanılan bir mousepad yapıyor.Ayrıca ben bu ölçüleri küçük buluyorum diyorsanız.Sizlere önerebileceğimiz mousepad'ler SteelPad QcK+ veya SteelPad QcK Heavy'dir.Eğer bir mousepad'e ihtiyacınız var ve 10 Euro'nuz varsa bizce sizde size en yakın SteelSeries ekipmanları satan yerden bir SteelPad QcK almaktır.

Steel Series QCK Pad İnceleme Tavsiyecopy

Alıntıdır : http://www.senoyna.com/forumlar/k31896/steel-pad-qck-incelemesi
https://xcodemultigaming.yetkin-forum.com
Cho
Üye
Üye

MesajKonu: Geri: Steel Series QCK Pad İnceleme   Steel Series QCK Pad İnceleme EmptyC.tesi Mart 13, 2010 12:33 pm

team QCK nin nerden geldiği belli oldu xD
X ` Code GR1Dz
X ` Code Admin
X ` Code Admin
X ` Code GR1Dz

MesajKonu: Geri: Steel Series QCK Pad İnceleme   Steel Series QCK Pad İnceleme EmptyC.tesi Mart 13, 2010 12:39 pm

Cho demiş ki:
team QCK nin nerden geldiği belli oldu xD

HAHHAHAHAHAA Very Happy Very Happy Very Happy
https://xcodemultigaming.yetkin-forum.com

Steel Series QCK Pad İnceleme
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Steel Series Siberia Kulaklık
» Steel Series eSport Challenge Şampiyonu Fnatic