Multigaming Since 2008
Logitech G9 İncelemesi || SS 8440xcode

Çok yakında Avrupanın Tanınmış Oyuncularının Röportajları , X ` Code TV ve Yeni Program Yazılımlarıyla Sizlerle Olacağız.

Sitemizi Takip Etmeye Devam Edin.

Multigaming Since 2008
Logitech G9 İncelemesi || SS 8440xcode

Çok yakında Avrupanın Tanınmış Oyuncularının Röportajları , X ` Code TV ve Yeni Program Yazılımlarıyla Sizlerle Olacağız.

Sitemizi Takip Etmeye Devam Edin.

Multigaming Since 2008
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ana SayfaAnasayfaHaberlerLatest imagesTakımSponsorlarTurnuvalarGaleriAramaİletişimKayıt OlGiriş yapX ` Code Winter Cup Tamamlandı
En son konular
» Demo Upload Bölümü
Logitech G9 İncelemesi || SS EmptyCuma Ağus. 26, 2011 5:04 am tarafından Misafir

» X ' Code Clan Cod2 Zombie Mod By FuRiLLajoOy
Logitech G9 İncelemesi || SS EmptySalı Ağus. 02, 2011 5:53 pm tarafından FuRiLLajoOy

» Tt.eSporttan Bir İlk Daha !
Logitech G9 İncelemesi || SS EmptyÇarş. Tem. 13, 2011 6:56 am tarafından TheChakal

» Gerekli Duyuru
Logitech G9 İncelemesi || SS EmptyCuma Tem. 08, 2011 11:54 am tarafından xx[ShooterEmmi]xx

» HD 5970 Satılık kart
Logitech G9 İncelemesi || SS EmptyPtsi Haz. 20, 2011 4:21 am tarafından mehmet acar

» Gamerlopedia Haziran Sayısı Çıktı
Logitech G9 İncelemesi || SS EmptyPaz Haz. 12, 2011 2:14 am tarafından xx[ShooterEmmi]xx

» My Army by 3n19ma | A CS:S Fragmovie
Logitech G9 İncelemesi || SS EmptyPaz Mayıs 08, 2011 9:40 am tarafından SuRReaL

» Supernatural by Eddzeh
Logitech G9 İncelemesi || SS EmptyCuma Mayıs 06, 2011 12:59 am tarafından SuRReaL

» XIMAGEM 3
Logitech G9 İncelemesi || SS EmptyPaz Mayıs 01, 2011 10:26 am tarafından SuRReaL

» AEROX by OrChEsTrA
Logitech G9 İncelemesi || SS EmptyPaz Mayıs 01, 2011 10:20 am tarafından SuRReaL

» ARTEFACTO
Logitech G9 İncelemesi || SS EmptyPaz Mayıs 01, 2011 10:19 am tarafından SuRReaL

Similar topics
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

Logitech G9 İncelemesi || SS

3 posters
YazarMesaj
sTeWi3
Yazılım / Programcı
Yazılım / Programcı
sTeWi3

Logitech G9 İncelemesi || SS Empty
MesajKonu: Logitech G9 İncelemesi || SS   Logitech G9 İncelemesi || SS EmptyPtsi Ocak 25, 2010 12:19 am

Ancak oyunların gereksinimleri çok daha fazla. Yüksek çözünürlükte oyun oynamak artık standart oldu diyebiliriz. Bu durumda farelerin DPI değerleri artık oyunlara yetmeyebiliyor. 800 DPI bir farenin 1680×1050 gibi bir çözünürlükte yetmediğini garanti edebilirim.

Bir diğer konu tuş yerleşimi. Oyuncular için çok tuş olması şart ama bunların yerleşimi kötüyse bir işe yaramazlar.

Tasarımın elinizi rahat ettirmesi, terletmemesi, farenin ağırlığı, kayganlığı, kullandığı optik ya da lazer teknolojisi gibi, oyun oynayanları ilgilendiren detaylar da var. Bu detayları dikkate alan fareler ise oldukça pahalı. Ancak iyi bir fare oyun performansınızı o kadar etkiliyor ki, fiyatı unutuyorsunuz.

Bu konuda çekişen firma sayısı da çok değil. Logitech, Razer ve Microsoft gibi firmalar pahalı tasarımlara cesaret edebiliyor. Logitech en basit ofis faresinden oyun faresine kadar her alanı kapsıyor. Microsoft bu işi bırakmış ve Razer firmasının tasarladığı Habu ile oyun pazarında yer almıştı ama Sidewinder ile tekrar kendi tasarımlarına döndüler.

Razer ise oyun faresi konusunda uzman. Bizde de bazı modelleri satılıyor.

Call of Duty4'ü önceden Logitech G5 ile oynuyordum fakat pek rahatlık hissi veremediği için G9 aldım.

Microsoft ürünlerine pek ilgi göstermiyorum. Son Sidewinder'dan da hoşlanmadım. Ya Razer'ın yeni Lachesis faresini dışardan alacaktım ya da Logitech G9'a bakacaktım. Lachesis'in tasarımıyla iligli okuduğum olumsuz eleştiriler ve ergonomik olmaması sebebiyle Logitech'i seçtim. Ben sağ ele uygun farelere alışkınım. G9'un burada bulunması da kararımda etkili oldu. G9 çok iyi bir fare çıktı neyse ki. Param boşa gitmedi

Logitech G9 İncelemesi || SS Logitech_g9

* 3G lazer teknolojisi
* 3200 DPI ayarlanabilir çözünürlük
* Değiştirilebilir kasa
* Görüntü işleme: 6.4 MPiksel/sn
* Bağlantı tipi: USB kablo
* USB hızı: Saniyede 1000 rapor
* Uyku modu: Yok
* Teflon taban
* 32 kb onboard bellek
* Çoklu profil desteği
* Revolution scroll tekerleği
* Ağırlık desteği
* LED ekran

Logitech G9 İncelemesi || SS Tavsiyecopy
Cho
Üye
Üye

MesajKonu: Geri: Logitech G9 İncelemesi || SS   Logitech G9 İncelemesi || SS EmptyC.tesi Mart 13, 2010 12:32 pm

gzl bişe
berkay23
Üye
Üye
berkay23

MesajKonu: Geri: Logitech G9 İncelemesi || SS   Logitech G9 İncelemesi || SS EmptyÇarş. Mart 24, 2010 12:54 am

ßenimki x7 a4tech gayet güzel bunu fazla begenmedim

Logitech G9 İncelemesi || SS
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Logitech G15 İncelemesi ||SS
» Logitech X-540 Incelemesi
» Logitech G500 || İncelemesi.