Multigaming Since 2008
Türk COD4 Takımlarında Son Durum Kasım Ayı 8440xcode

Çok yakında Avrupanın Tanınmış Oyuncularının Röportajları , X ` Code TV ve Yeni Program Yazılımlarıyla Sizlerle Olacağız.

Sitemizi Takip Etmeye Devam Edin.

Multigaming Since 2008
Türk COD4 Takımlarında Son Durum Kasım Ayı 8440xcode

Çok yakında Avrupanın Tanınmış Oyuncularının Röportajları , X ` Code TV ve Yeni Program Yazılımlarıyla Sizlerle Olacağız.

Sitemizi Takip Etmeye Devam Edin.

Multigaming Since 2008
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ana SayfaAnasayfaHaberlerLatest imagesTakımSponsorlarTurnuvalarGaleriAramaİletişimKayıt OlGiriş yapX ` Code Winter Cup Tamamlandı
En son konular
» Demo Upload Bölümü
Türk COD4 Takımlarında Son Durum Kasım Ayı EmptyCuma Ağus. 26, 2011 5:04 am tarafından Misafir

» X ' Code Clan Cod2 Zombie Mod By FuRiLLajoOy
Türk COD4 Takımlarında Son Durum Kasım Ayı EmptySalı Ağus. 02, 2011 5:53 pm tarafından FuRiLLajoOy

» Tt.eSporttan Bir İlk Daha !
Türk COD4 Takımlarında Son Durum Kasım Ayı EmptyÇarş. Tem. 13, 2011 6:56 am tarafından TheChakal

» Gerekli Duyuru
Türk COD4 Takımlarında Son Durum Kasım Ayı EmptyCuma Tem. 08, 2011 11:54 am tarafından xx[ShooterEmmi]xx

» HD 5970 Satılık kart
Türk COD4 Takımlarında Son Durum Kasım Ayı EmptyPtsi Haz. 20, 2011 4:21 am tarafından mehmet acar

» Gamerlopedia Haziran Sayısı Çıktı
Türk COD4 Takımlarında Son Durum Kasım Ayı EmptyPaz Haz. 12, 2011 2:14 am tarafından xx[ShooterEmmi]xx

» My Army by 3n19ma | A CS:S Fragmovie
Türk COD4 Takımlarında Son Durum Kasım Ayı EmptyPaz Mayıs 08, 2011 9:40 am tarafından SuRReaL

» Supernatural by Eddzeh
Türk COD4 Takımlarında Son Durum Kasım Ayı EmptyCuma Mayıs 06, 2011 12:59 am tarafından SuRReaL

» XIMAGEM 3
Türk COD4 Takımlarında Son Durum Kasım Ayı EmptyPaz Mayıs 01, 2011 10:26 am tarafından SuRReaL

» AEROX by OrChEsTrA
Türk COD4 Takımlarında Son Durum Kasım Ayı EmptyPaz Mayıs 01, 2011 10:20 am tarafından SuRReaL

» ARTEFACTO
Türk COD4 Takımlarında Son Durum Kasım Ayı EmptyPaz Mayıs 01, 2011 10:19 am tarafından SuRReaL

Similar topics
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

Türk COD4 Takımlarında Son Durum Kasım Ayı

+9
WoLfTurK
M4STER
TheChakal
SAPANCI
CooLX
fuzZzy
d!v!njEE
SuRReaL
X ` Code GR1Dz
13 posters
YazarMesaj
X ` Code GR1Dz
X ` Code Admin
X ` Code Admin
X ` Code GR1Dz

Türk COD4 Takımlarında Son Durum Kasım Ayı Empty
MesajKonu: Türk COD4 Takımlarında Son Durum Kasım Ayı   Türk COD4 Takımlarında Son Durum Kasım Ayı EmptyPtsi Kas. 01, 2010 5:39 am

Türk COD4 Takımlarında Son Durum Kasım Ayı Banner10

X ` Code Multigaming eSport olarak Türk COD4 Takımlarında Son Durum haberiyle sizlerleyiz.Haberdeki takımlar arasında özellikle FPG ve TDR takımının hayranlarına kötü bir haber bekliyor.Takımlar arasında olan Protective Gaming Kasım ayında aktif olmayı planlarken takımlar arasında en bomba transfer ise HWA Gaming ` den oldu.Detayları haberin içeriğinden öğrenebilirsiniz.Haberdeki takımlar arasında hiç bir şekilde sıralama yoktur.Ayrıca X ` Code Multigaming eSport Ekibi olarak COD4 oyuncularına bu vasıtayla bir haber vermek istiyoruz X ` Code Multigaming eSport turnuvaları Ocak ayından itibaren 5on5 , 3on3 , FFA Cup Ödüllü / Ödülsüz turnuvalarla tekrar sizinle olucaktır.Katılan veya katılmak isteyipde uygun görulmeyen takımlara Teşekkür ediyoruz.Gelecek haberde takımının ismini yazdırmak isteyenler X-Fire veya sitemizden detaylı bilgi alabilirler.Teşekkürler..

Türk COD4 Takımlarında Son Durum Kasım Ayı 41595_38833716640_5335_n

HARD WAR ARENA - HWA

Takım Kaptanı DREDD ` in gelişinden sonra takımın morali iyice yükseldi.Geçen ay ` dan itibaren HWA şuanda ESL Autumn Cup ` da 1.olmayı başardı ve ESL 5on5 COD4 Liginde ise 1.sıradaki yerini koruyor ayrıca Avrupanın prestejli liglerinden olan Vita Novada ise sezon baslamağı için herhangibi bir aktivite şuanda gözükmuyor.Geçen ay ` da yaplıan transferler arasında yer alan Cengiz " m!ragE şu anda yKzz ` nın yerini aratmıyor diyebiliriz.Transfer konusunda ise HWA ` da bu aylarda buyuk transferler yer alıyor takımın sniperi YeSSir ! normal hayatına daha çok vakit ayırmak istediği için şuanda inaktif konumuna geçti ve onun yerine özellikle TEK9 ve NCS takımlarından tanıdığınız Burak " HAYA " Aydın YeS Sir ! ` in yerini aldı.Peki HWA hayranlarının merak ettiği öncelikli sorulardan biri HAYA YeS Sir ` in yerini dolduracakmı ? Bize göre HAYA oynadığı takımlar olsun oynadığı avrupadaki kişiler olsun oyunuyla ve tecrübesiyle Yes Sir ` in yerini doldurabilicek bir kapasiteye sahip.Peki HAYA kimdir ? 20 yaşındaki Burak " HAYAA " Aydın yurt dışında oynuyan Türk oyuncuların arasında.HAYA ` nın COD4 Başarılarına bakarsak online turnuvalarda codQcup - January 2008 , TEK9 Powercup #3 , TEK9 Powercup #4 , Xfire Trophy , Enemy Down Cup , Live2Win League yer alıyor.Lan Game ` deki başarıları ise Activision LAN , Crossfire Devotii Challenge 4 #5 , I33 #5 , Antwerp eSports Festival #5 , The Experience 2008 #5 , Outpost On Fire 3 #7 yer alıyor.HAYA ` nın COD4 Clan geçmişine bakarsak ; TEK9 , NCS Gaming , CosaNostra , Dark Passage , Mamus.si , Rage Gaming , LICKSHOUTZ , Norfolk in Chance yer alıyor.HARD WAR ARENA Takımı COD4 ekibini genişleterek HWA.FEMALE yi kurdu.Ayrıca diğer oyunlardada ismini duyurmak isteyen HWA TrackMania ve CS 1.6 Kadrolarınıda ekibine ekledı.HWA ` nın Şuandaki aktif COD4 Kadrosunda ise ;

Çağdaş " chaKyLeXY " Karakaya
Burak " HAYA " Aydın
Orçun " orchyN " Koçak
Cengizhan " m!ragE " Yılmaz
Kaan " Mirk " Pelvan

yer almakta.Yeni Transferi ile HWA ` nın daha iyi durumlara gelmesini diliyoruz.

Türk COD4 Takımlarında Son Durum Kasım Ayı 50515_117561311622834_994_n

TEAM CL1CK - CL1CK

Türkiye ` nin Sayılı Clanları arasında yer alan TEAM CL1CK COD4 Camiasındaki yerini bırakmıcağa benziyor.Team Click ilk adı 2007 de kurulan 26 clanıydı daha sonra Most Wanted olan takım yeni adıyla 2010 yılında tanıştı.Team CL1CK son dönemlerde aldığı başarılar ile bu hırsını hiç yetirmiceğe benziyor.TEAM CL1CK başarılarınadan söz edicek olursak ESL Major Series 2.Lik koltuğuna oturan takım aynı zamanda avrupanın en prestejli liglerinden olan Clanbase SD 5on5 Ladderinde 1900 pts ile top 25 e girmeyi başardı ve ladderdeki son durumuna bakarsak ilk 50 sırada yer alıyor.Clanbase Opencup 4.Liginin B Grubunda 1.Sırada yer alan takım grubtaki en iyi takımlar arasında.TEAM CL1CK COD4 Kadrosu ve bu başarıların sahibi oyuncular ise ;

Mythz
Blick
Unitback
Asnjo
Puccio
Nuke

TEAM CL1CK Takımının bu azim ve hırsından hiç vazgeçmemesi dileğiyle kendilerine başarılar diliyoruz.

Türk COD4 Takımlarında Son Durum Kasım Ayı 17_1284408884

Protective Gaming - prtctv

2005 ` de Call of Duty 2 oyunuyla oyun camiasına atılan Protective şuanda COD4 kadrosuyla Türkiye ` nin en bilinen takımları arasında.ve bunuda devam ettireceğe benziyor Lan Game ` lerde ve online turnuvalarda aldığı derecelerle yerini sağlamlaştıran Protective takımı başarıları arasında 25 Temmuz ve 29 Ağustos COD4 Lan Game 5 - 6. , ESL Major Series 3. , HWA Winter Cup 4. yer alıyor.Şuanda Kadrosu inaktif gözüken Protective Gaming Kasım ayında tekrar aktif olmayı planlıyor ve şuanda Protective Gaming COD4 Kadrosu ise şöyle ;

Cihan " Re1 " Demirel
Yusuf " darqmaN " Ugurlugolu
Cenk " splAshNXz " Bahceliler
Ahmet " Mythz " Deniz
Yiğit " Yiwit " Taş

Türk COD4 Takımlarında Son Durum Kasım Ayı Fragpartalogoson44

FRAGPARTA - FPG

Türkiye ` nin tartışılmaz en iyi takımları arasında olan FRAGPARTA takımı hayranlarına kötu bir haber ile karşımıza çıkıyor.Şu anda takım kadrosunda bulunan FR1XSIVE , n0ld0r , qlobaL ` in inaktifliği sonucunda FRAGPARTA takımı durgun dönemler geçirirken takımın bundan sonra aktif olup olmucağı ise takımın önde gelen bireyleri arasındaki Kaan " n0ld0r ` un vatani görevi için askere gidip gelmesine bağlı.FRAGPARTA takımına eskisi gibi aktif olmasını ve bu aktiflik sürecinde başarılarla dolu bir ömur diliyoruz.

Türk COD4 Takımlarında Son Durum Kasım Ayı Gilga

V FoR VendeTTa - V4V

2010 yılında kurulan takımlar arasında V FoR VendeTTa adıda yer alıyor.Aynı zamandada Turnuvalarda aldığı derecelerle kendilerini kanıtlamaya çalışan takımlar arasında.V FoR VendeTTa X ` Code Multigaming eSport ` un düzenlediği X ` Code Spring Tour 2 de 4.Lük koltuğuna otururken X ` Code Summer Cup v2 dede 2.Lik koltuğuna oturmayı başardı.Takım şu anda Gelecek Lan Game lere hazırlanıyor.Bu başarıların sahibi olan V FoR VendeTTa Oyuncuları ise ;

V4V.SuRReaL
V4V.RommeL
V4V.JolF -
V4V.PenCHE
V4V.RedLabeL
V4V.Rude
V4V.DRAGON

V FoR VendeTTa takımına bundan sonra katılcakları turnuvalarda başarılar diliyoruz.

Thıs Is Death Rate - TDR

Thıs Is Death Rate yani TDR takımı önceki Türk COD4 Takımlarında Son Durum / Eylül Sayısından beri pek fazla değişiklik olmadığı gözetleniyor.Ancak takım hakkındaki haberi TDR hayranlarına paylaşmak istiyoruz.TDR COD4 şuanda tekrar eskisi gibi aktif olmucağı planlanıyor ve Takımın kurucusu Mosq ve Takımın iyi oyuncularından biri WH1SPERZ ile Call of Duty serisinin yeni çıkıcak oyunu Black Ops oyununa bir takım kurarak COD serisine öle devam etcekleri planlanıyor.Şuanda TDR COD4 ` ün inaktif olmasının sebeblerinden en önemlisi takımda bulunan 3 oyuncunun inaktif olması bu oyuncular ise Sludgy , Darth , Riq 3 lüsünden oluşmakta.TDR COD4 Takımının şuanki kadrosu ;

SLudgy (Enes)
Darth (Kubi)
WHISPERZ (Furkan)
Riq (Mehmet)
Mosq (Emir)

Türk COD4 Takımlarında Son Durum Kasım Ayı Vortexlogo

Vortex Gaming - Vx |

2010 Yılında kurulan Vortex Team turnuvalarda aldığı galıbiyet ve başarı dereceleriyle takımın hırsını ve azmini ön plana süren etkenler arasında.Vortex Team ` ın aldığı başarılara bakcak olursak şuanda devam etmekte olan ESL 5on5 Kingston COD4 Leader liginde 2.sırada gözüken takım,ayrıca ESL 5on5 Sonbahar Kupası ve ESL Major Series Türkiye turnuvalarında 3. olmayı başardı.Bu başarıların sahibi Vortex COD4 Takımının oyuncuları ;

Serkan '' niDELI '' Camuzcu
Mert '' StronqHell '' Atila
Uğur '' K4mUfL€ '' Tunar
İlhan '' TURBO!! '' Şişman
Tuğberk '' туѕση '' Mutaf
Bora '' Su1CasTe '' Tarcan
Murat '' BixceR '' Uğurelli
Orhun '' IncReDIbLe '' Altıntaş

Vortex Team ` a yeni atıldıkları COD4 macerasında uzun ömurlu bir takım ve başarılı bir ekip olmalarını diliyoruz.
https://xcodemultigaming.yetkin-forum.com
SuRReaL
X ` Code Manager
X ` Code Manager
SuRReaL

MesajKonu: Geri: Türk COD4 Takımlarında Son Durum Kasım Ayı   Türk COD4 Takımlarında Son Durum Kasım Ayı EmptyPtsi Kas. 01, 2010 5:42 am

Ellerine Sağlık Soner Çok Güzel Bi Çalışma Olmuş Türk COD4 Takımlarında Son Durum Kasım Ayı 463292
d!v!njEE
X ` Code Manager
X ` Code Manager
d!v!njEE

MesajKonu: Geri: Türk COD4 Takımlarında Son Durum Kasım Ayı   Türk COD4 Takımlarında Son Durum Kasım Ayı EmptyPtsi Kas. 01, 2010 5:44 am

güzel çalışma knka eline sağlık Türk COD4 Takımlarında Son Durum Kasım Ayı 463292
fuzZzy
X ` Code Manager
X ` Code Manager
fuzZzy

MesajKonu: Geri: Türk COD4 Takımlarında Son Durum Kasım Ayı   Türk COD4 Takımlarında Son Durum Kasım Ayı EmptyPtsi Kas. 01, 2010 5:59 am

eline saglık soner seninde basarılarının devaminin dilegiyle =) hadi bakalim organizatör insani seni Razz
CooLX
Üye
Üye

MesajKonu: Geri: Türk COD4 Takımlarında Son Durum Kasım Ayı   Türk COD4 Takımlarında Son Durum Kasım Ayı EmptyPtsi Kas. 01, 2010 6:08 am

haydii bakalımmmmm
SAPANCI
Üye
Üye
SAPANCI

MesajKonu: Geri: Türk COD4 Takımlarında Son Durum Kasım Ayı   Türk COD4 Takımlarında Son Durum Kasım Ayı EmptyPtsi Kas. 01, 2010 6:12 am

eline sağlık gzl calısma Türk COD4 Takımlarında Son Durum Kasım Ayı 463292
TheChakal
X ` Code COD4
X ` Code COD4
TheChakal

MesajKonu: Geri: Türk COD4 Takımlarında Son Durum Kasım Ayı   Türk COD4 Takımlarında Son Durum Kasım Ayı EmptyPtsi Kas. 01, 2010 6:21 am

guzel calisma olmus ama oraya cod4 oynarken skin li ss leriyle yakalanan bi cocugun nickinin belirtilmesi beni cok sasirtti
Ozellikle merak edenler varsa Nİcki Unitback Normalde oyunda hepimiz birbirimize sinirlenebilirz kufurlesebiliriz herkesi belli bi zaman sonra affedebilirsin ama senin oynadigin saatleri hice ssayip hile yapanlarin bole odul almasi cok uzucu bi Xcode oyuncusu olarak sahsen cok uzuldum
M4STER
Üye
Üye

MesajKonu: Geri: Türk COD4 Takımlarında Son Durum Kasım Ayı   Türk COD4 Takımlarında Son Durum Kasım Ayı EmptyPtsi Kas. 01, 2010 6:27 am

Güzel ve güncel bilgiler.
Sağol Soner. queen
WoLfTurK
Üye
Üye

MesajKonu: Geri: Türk COD4 Takımlarında Son Durum Kasım Ayı   Türk COD4 Takımlarında Son Durum Kasım Ayı EmptyPtsi Kas. 01, 2010 6:28 am

TheChakal demiş ki:
guzel calisma olmus ama oraya cod4 oynarken skin li ss leriyle yakalanan bi cocugun nickinin belirtilmesi beni cok sasirtti
Ozellikle merak edenler varsa Nİcki Unitback Normalde oyunda hepimiz birbirimize sinirlenebilirz kufurlesebiliriz herkesi belli bi zaman sonra affedebilirsin ama senin oynadigin saatleri hice ssayip hile yapanlarin bole odul almasi cok uzucu bi Xcode oyuncusu olarak sahsen cok uzuldum

ÇOK GUZEL DEMİŞSİN VALLA BU ADAMLARIN YARİSİ WH Bİ KISMIDA BAN YİYECEĞİNİ ANLAYINCA CBDE BAHREYNLİ OLDU BAHREYN PROSU BUNLAR
ASNJO
Üye
Üye

MesajKonu: Geri: Türk COD4 Takımlarında Son Durum Kasım Ayı   Türk COD4 Takımlarında Son Durum Kasım Ayı EmptyPtsi Kas. 01, 2010 6:40 am

Önce bi ne olup ne bittiğini araştırın , sonra gelin burda atıp tutun.Sizi ESL veya CB de maç yapmaya korktuğunuz takımlar bunlar.Bence tek birine bile laf sokmaya hakkınız yok.3 yıldır emeğini harcayanlar var burlarda.Oyun çıktığı günden beri.Burda benim de size laf sokmaya niyetim yoktu.Ama çıkarın şu at gözlüklerinizi.Yada gözlüğümüz yok diyosanız milletin yolunu pisletmeyin.Teşekkürler XCode Smile
TheChakal
X ` Code COD4
X ` Code COD4
TheChakal

MesajKonu: Geri: Türk COD4 Takımlarında Son Durum Kasım Ayı   Türk COD4 Takımlarında Son Durum Kasım Ayı EmptyPtsi Kas. 01, 2010 6:48 am

Önce bi ne olup ne bittiğini araştırın , sonra gelin burda atıp tutun.Sizi ESL veya CB de maç yapmaya korktuğunuz takımlar bunlar.Bence tek birine bile laf sokmaya hakkınız yok.3 yıldır emeğini harcayanlar var burlarda.Oyun çıktığı günden beri.Burda benim de size laf sokmaya niyetim yoktu.Ama çıkarın şu at gözlüklerinizi.Yada gözlüğümüz yok diyosanız milletin yolunu pisletmeyin.Teşekkürler XCode

nekadar guzel dimi once nasil seviyeli olunucagini ogren sana tavsiyem 2.cisi ben oynamaya basladigimde hic biriniz yoktunuz 3. ise ben butun takim hakkinda bi itamda bulunmadim suan elimde skin ss i olan bi oyuncu hakkinda dogal olrak hakkim olan yorumu yaptim 4.ise Rica ederim
ASNJO
Üye
Üye

MesajKonu: Geri: Türk COD4 Takımlarında Son Durum Kasım Ayı   Türk COD4 Takımlarında Son Durum Kasım Ayı EmptyPtsi Kas. 01, 2010 6:52 am

bizden daha eski oyuncusun neden iyi bi yerde değilsin?ilk attığım yorumun ilk cümlesi işte.neyse seviyesizlerle konuşma sen kendi kendine takıl.şimdi aklından geçiyo kaç yaşında lan bu diye dimi.17 yaşındayım.emin ol senden çok şey biliyorum.kolay gelsn
NEX7E
Üye
Üye
NEX7E

MesajKonu: Geri: Türk COD4 Takımlarında Son Durum Kasım Ayı   Türk COD4 Takımlarında Son Durum Kasım Ayı EmptyPtsi Kas. 01, 2010 6:55 am

mükemmel olmuş Türk COD4 Takımlarında Son Durum Kasım Ayı 38423
TheChakal
X ` Code COD4
X ` Code COD4
TheChakal

MesajKonu: Geri: Türk COD4 Takımlarında Son Durum Kasım Ayı   Türk COD4 Takımlarında Son Durum Kasım Ayı EmptyPtsi Kas. 01, 2010 6:58 am

haklisin ama insanlara onerdigin davranislari once sen goster benim ilk cumlemde seviyeyle ilgiliydi hatirladinmi ayriyetten benim bu oyunu surekli oynama sansim olmadi ama eger basaridan konusuyosak evet bi cok basariniz i biliyorum erhan raxor bunlarda sizinle cb de oynamis oyunculardi dimi hepsinin adi cikmis bunlarla dediginiz basarilari elde ettiniz unitback gibi oyuncularla simdide gelmis burda benden cok sey bildigini idda ediyosan biraz asosyal hayattan kopup normal dunyada neler yasandigina bi goz gezdirmeni tavsiye ederim umarim okumussundur son eklemek istedigim sey ise beni taniyan tanir senin tanimana ihtiyacim yok oynamayi cok ii biliyosunuz dimi lan game performansiniza izledik belirli bi hakkisligin arkasina sigindiniz baska bi sey degildi nese daha fazla ugrasamicam sana cod4 oynarken en azindan bana onerdigin su gozluk cikartma meselesini denemeni oneririm
ASNJO
Üye
Üye

MesajKonu: Geri: Türk COD4 Takımlarında Son Durum Kasım Ayı   Türk COD4 Takımlarında Son Durum Kasım Ayı EmptyPtsi Kas. 01, 2010 7:04 am

1 raxor'u nuke arkadaşımız banlattı sağolsun
2 erhanın ban yediği demoyu izle sen admin olsan banlarmısın karar ver
3 cb den ben bile ban yedim.araştır sebebi hile değil.hemen bana da laf atma.Yani ordan ban yemek gayet kolay
4 oynamamış vea vakit ayıramamış olman beni ilgilendirmez.Eğer eleştiri yapmak istiyosan objektif ol.Herşeyi kötülemeye çalışma olurmu.Ben seni tanımıyorum tanımakta istemiyorum.Neden burda saçmaladığını azcık anlat çakalım
WoLfTurK
Üye
Üye

MesajKonu: Geri: Türk COD4 Takımlarında Son Durum Kasım Ayı   Türk COD4 Takımlarında Son Durum Kasım Ayı EmptyPtsi Kas. 01, 2010 7:06 am

FAZLA YAZMAYA GEREK YOK CB NİN BAN LİSTESİNE BAKIN KİM NE OLDUĞU BELLİ HA BİDE BAHREYNE BAKIN BU ARADA ARKADŞAİN BİRİ CBDEN BAN YİYECEĞİNİ ANLAYINCA BAHREYNLİ OLDU BABASINA SAYGIM SONSUZ O YUZDEN BURAYA YAZDİĞİM SON SOZLER BUNLAR
TheChakal
X ` Code COD4
X ` Code COD4
TheChakal

MesajKonu: Geri: Türk COD4 Takımlarında Son Durum Kasım Ayı   Türk COD4 Takımlarında Son Durum Kasım Ayı EmptyPtsi Kas. 01, 2010 7:13 am

madem seviyesizlige devam etmekte bukadar inatcisin ozman solim sen daha bu oyunda yokken yada vardin ama en ezik taraflarinda ben erhanla ayni klanda takilmistim klanda onun hile oldugunu bilmiyen tek bi kisi yoktu ikincisi kendini ne zannediyosan hala anlamis deilim akli olgunlasmamis cocuklardan farkin yok yada takildigin cocuk cevresinden dolayi boyle galiba kendini olmadigin biri gibi gormeye baslamissin ii cod4 mu oynuyosun sana basitce soylimmi hayir team click tr de mac yapilmaya korkulan klanmi hayir sadce adi cikmis hileciler klani diye he bide eger sende cb den ban yediysen klaninizda cb den ban yemiyen blick disinda herhangi biri varmi madem seviyeden bahsediyoduk sana once oyun hakkinda biseyler ogrenmeni tavsiye ederim bu isler cb de puan kasmakla olmuyo eger oyle olsaydi suan korkulan klanlar deiklerin cb de puan kasmaya odaklanirlardi once oynamayi ogren sonra kendinin hic bi şey olmadigi yasi 17 miy benden cok sey biliyomus kb benimde yasim 17 belli etmiyen bendim maalesef gerek konusmanla gerekse takindigin tavirla geyette bell,i ediyodun he eger bu bana yetmez diosan ekle batuhangs ne derdin varsa gel konusalim
ASNJO
Üye
Üye

MesajKonu: Geri: Türk COD4 Takımlarında Son Durum Kasım Ayı   Türk COD4 Takımlarında Son Durum Kasım Ayı EmptyPtsi Kas. 01, 2010 7:15 am

post kasmayı bıraktın sonunda yani Very Happy
TheChakal
X ` Code COD4
X ` Code COD4
TheChakal

MesajKonu: Geri: Türk COD4 Takımlarında Son Durum Kasım Ayı   Türk COD4 Takımlarında Son Durum Kasım Ayı EmptyPtsi Kas. 01, 2010 7:17 am

post kasmak? bunun anlicagim bi cevirisi varmi ben hala bekliyorum dertli cocuk istedigin gibi senin bildigin yollardan halledebiliriz tabi konustugun kadar erkeksen
TheChakal
X ` Code COD4
X ` Code COD4
TheChakal

MesajKonu: Geri: Türk COD4 Takımlarında Son Durum Kasım Ayı   Türk COD4 Takımlarında Son Durum Kasım Ayı EmptyPtsi Kas. 01, 2010 7:24 am

senden is cikmicak gibi hadi herkeze ii aksamlar tekrardan tebrikler soner actigin konuyla beni liseli seklime soktugunu saymazsak super bi calismaydi
ASNJO
Üye
Üye

MesajKonu: Geri: Türk COD4 Takımlarında Son Durum Kasım Ayı   Türk COD4 Takımlarında Son Durum Kasım Ayı EmptyPtsi Kas. 01, 2010 7:34 am

Türk COD4 Takımlarında Son Durum Kasım Ayı 547701

En son ASNJO tarafından Ptsi Kas. 01, 2010 8:18 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
X ` Code GR1Dz
X ` Code Admin
X ` Code Admin
X ` Code GR1Dz

MesajKonu: Geri: Türk COD4 Takımlarında Son Durum Kasım Ayı   Türk COD4 Takımlarında Son Durum Kasım Ayı EmptyPtsi Kas. 01, 2010 7:51 am

Bucek soyadı.Konu kapansın beyler artık xfirede tartışmanızı devam edin burdan sonra bu konu hakkındaki yorumları silicem
Cold
Üye
Üye

MesajKonu: Geri: Türk COD4 Takımlarında Son Durum Kasım Ayı   Türk COD4 Takımlarında Son Durum Kasım Ayı EmptyPtsi Kas. 01, 2010 9:12 am

Güzel araştırma olmuş cheers
sTeWi3
Yazılım / Programcı
Yazılım / Programcı
sTeWi3

MesajKonu: Geri: Türk COD4 Takımlarında Son Durum Kasım Ayı   Türk COD4 Takımlarında Son Durum Kasım Ayı EmptyPtsi Kas. 01, 2010 9:16 am

Tüm takımlara gelecek karşılaşmalarda başarılar ellerine sağlık soner Türk COD4 Takımlarında Son Durum Kasım Ayı 518117
X ` Code GR1Dz
X ` Code Admin
X ` Code Admin
X ` Code GR1Dz

MesajKonu: Geri: Türk COD4 Takımlarında Son Durum Kasım Ayı   Türk COD4 Takımlarında Son Durum Kasım Ayı EmptyPerş. Kas. 04, 2010 6:05 am

teşekkürler

Türk COD4 Takımlarında Son Durum Kasım Ayı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Türk COD4 Takımlarında Son Durum
» Facebook'dan Türk bayrağına tepki
» Türk Yarış Oyunu [LİMİT] Geliyor