Multigaming Since 2008
Türk Yarış Oyunu [LİMİT] Geliyor 8440xcode

Çok yakında Avrupanın Tanınmış Oyuncularının Röportajları , X ` Code TV ve Yeni Program Yazılımlarıyla Sizlerle Olacağız.

Sitemizi Takip Etmeye Devam Edin.

Multigaming Since 2008
Türk Yarış Oyunu [LİMİT] Geliyor 8440xcode

Çok yakında Avrupanın Tanınmış Oyuncularının Röportajları , X ` Code TV ve Yeni Program Yazılımlarıyla Sizlerle Olacağız.

Sitemizi Takip Etmeye Devam Edin.

Multigaming Since 2008
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ana SayfaAnasayfaHaberlerLatest imagesTakımSponsorlarTurnuvalarGaleriAramaİletişimKayıt OlGiriş yapX ` Code Winter Cup Tamamlandı
En son konular
» Demo Upload Bölümü
Türk Yarış Oyunu [LİMİT] Geliyor EmptyCuma Ağus. 26, 2011 5:04 am tarafından Misafir

» X ' Code Clan Cod2 Zombie Mod By FuRiLLajoOy
Türk Yarış Oyunu [LİMİT] Geliyor EmptySalı Ağus. 02, 2011 5:53 pm tarafından FuRiLLajoOy

» Tt.eSporttan Bir İlk Daha !
Türk Yarış Oyunu [LİMİT] Geliyor EmptyÇarş. Tem. 13, 2011 6:56 am tarafından TheChakal

» Gerekli Duyuru
Türk Yarış Oyunu [LİMİT] Geliyor EmptyCuma Tem. 08, 2011 11:54 am tarafından xx[ShooterEmmi]xx

» HD 5970 Satılık kart
Türk Yarış Oyunu [LİMİT] Geliyor EmptyPtsi Haz. 20, 2011 4:21 am tarafından mehmet acar

» Gamerlopedia Haziran Sayısı Çıktı
Türk Yarış Oyunu [LİMİT] Geliyor EmptyPaz Haz. 12, 2011 2:14 am tarafından xx[ShooterEmmi]xx

» My Army by 3n19ma | A CS:S Fragmovie
Türk Yarış Oyunu [LİMİT] Geliyor EmptyPaz Mayıs 08, 2011 9:40 am tarafından SuRReaL

» Supernatural by Eddzeh
Türk Yarış Oyunu [LİMİT] Geliyor EmptyCuma Mayıs 06, 2011 12:59 am tarafından SuRReaL

» XIMAGEM 3
Türk Yarış Oyunu [LİMİT] Geliyor EmptyPaz Mayıs 01, 2011 10:26 am tarafından SuRReaL

» AEROX by OrChEsTrA
Türk Yarış Oyunu [LİMİT] Geliyor EmptyPaz Mayıs 01, 2011 10:20 am tarafından SuRReaL

» ARTEFACTO
Türk Yarış Oyunu [LİMİT] Geliyor EmptyPaz Mayıs 01, 2011 10:19 am tarafından SuRReaL

Similar topics
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

Türk Yarış Oyunu [LİMİT] Geliyor

+7
sTeWi3
fuzZzy
acness
TheChakal
enerqiZed
Cold
X ` Code GR1Dz
11 posters
YazarMesaj
X ` Code GR1Dz
X ` Code Admin
X ` Code Admin
X ` Code GR1Dz

Türk Yarış Oyunu [LİMİT] Geliyor Empty
MesajKonu: Türk Yarış Oyunu [LİMİT] Geliyor   Türk Yarış Oyunu [LİMİT] Geliyor EmptyC.tesi Nis. 09, 2011 3:53 am

Türk Yarış Oyunu [LİMİT] Geliyor 168711_179488518758379_179485945425303_410119_1285425_n

Panaroma ekibinin hazırladığı Türk oyun sektörü açısından iyi bir gelişme olacak olan Türk araba yarış oyunu [LİMİT] 'in ilk tanıtımları çıkmaya başladı.Beş kişilik bir ekibin kendi çapında hazırladığı oyun bu işlere özenen arkadaşlara iyi bir ilham ve idol kaynağı olabiliceğinden eminiz.Panaroma ekibinin ilk oyunu olacağı için oyun ilk baş bedava olarak sizlerin karşısında olacak.Oyunun dağıtımını üstlenen X ` Code Multigaming eSport 'un resmi web sitesinden oyunu bedava indirebiliceksiniz.

Oyundan biraz bahsedicek olursak oyun sadece bir harita ile sınırlı değil oyunda bir çok farklı ülkeden değişik haritalar karşınızda olacak.En önemlilerinden biride oyunun her detayı Türkçe olarak sunulacak.Türk oyuncuların sevebiliceği araba modelleride oyunda mevcut özellikle Tofaş Şahin , Murat 131 gibi markalar yer alırken ayrıcada Mitsubishi , Opel ve Lamborghini gibi markalarda oyunda mevcut.En önemlisi oyunda şuana kadar bildiğimiz iki harita mevcut biri New York biride Türkiye - İstanbul.Oyunun çıkış tarihi şu anda kesin olarak bilinmezken tahmince 2011 yılının son çeyreği olarak düşünülüyor.

Oyunun yapım aşamasındaki New York haritasındaki görsellere şöyle bir göz atalım

Türk Yarış Oyunu [LİMİT] Geliyor E80c4af8

Türk Yarış Oyunu [LİMİT] Geliyor Befd5020

Türk Yarış Oyunu [LİMİT] Geliyor 65f78333

Bu Görselde Oyunun Jungle Denemesinden Bir Görüntü

Türk Yarış Oyunu [LİMİT] Geliyor 11550

İşte Türk Oyun Severlerinin Sevebiliceği Bir Harita ...

İstanbul haritası daha başlangıç aşamasındaki haritadan ilk görünüm Murat 131 ile

Türk Yarış Oyunu [LİMİT] Geliyor A5aed222

Oyunun İlk Tanıtım Filmi Olan New York Traileri Sizlerle

Oyunun İlk Ön İncelemesini Gamerlopedia 'nın Mayıs Sayısında Bulabiliceksiniz.

Panaroma Ekibinin Facebook Sayfasına Gitmek İçin

Tıklayınız
https://xcodemultigaming.yetkin-forum.com
Cold
Üye
Üye

MesajKonu: Geri: Türk Yarış Oyunu [LİMİT] Geliyor   Türk Yarış Oyunu [LİMİT] Geliyor EmptyC.tesi Nis. 09, 2011 4:26 am

Araba yarışlarını severim..Çıktıgı gün alacagım oyunlardan birisi Very Happy
enerqiZed
Üye
Üye

MesajKonu: Geri: Türk Yarış Oyunu [LİMİT] Geliyor   Türk Yarış Oyunu [LİMİT] Geliyor EmptyC.tesi Nis. 09, 2011 4:35 am

Grafik kalitesi olarak oyun kötü.Yabancılar 1 adım öne gidiyor her adımlrında biz onların aksine geriliyoruz hiç yapmasınlar veya biraz daha çok emek harcasınlar!
TheChakal
X ` Code COD4
X ` Code COD4
TheChakal

MesajKonu: Geri: Türk Yarış Oyunu [LİMİT] Geliyor   Türk Yarış Oyunu [LİMİT] Geliyor EmptyC.tesi Nis. 09, 2011 4:40 am

bi yerden baslamanmasi gerekiyodu Hayirli ugurlu olsun
X ` Code GR1Dz
X ` Code Admin
X ` Code Admin
X ` Code GR1Dz

MesajKonu: Geri: Türk Yarış Oyunu [LİMİT] Geliyor   Türk Yarış Oyunu [LİMİT] Geliyor EmptyC.tesi Nis. 09, 2011 4:47 am

enerqiZed demiş ki:
Grafik kalitesi olarak oyun kötü.Yabancılar 1 adım öne gidiyor her adımlrında biz onların aksine geriliyoruz hiç yapmasınlar veya biraz daha çok emek harcasınlar!

Türkiye 'deki oyun sektörünü ele alırsak zaten 10 yıl gerideyiz bir crysis var başkada oyun göremiyorum malesef.Türkiye 'de bu işleri yapmak isteyenler direk bir crytek motoruyla oyun yapcak anlamına gelmez yavaş yavaş gelişme dönemi olacak siz destek olucağınıza köstek olursanız tabiki yabancılar her zaman 1 adım öteye gider yeterki destek olun burdada esporttada aynı şey biz organizasyoncular ve yapımcılar sıkıldık artık önunuze gelen her fırsatı tepıyorsunuz ayrıca oyunun daha tanıtım videosundakı harita bıle %60 tamamlanmış oyunun cıkmasına aylar var biraz sabredin.Daha fazla emek harcasınlar diyorsun ama kime diyosun bu işleri yapcak kimse yok malesef adamlar lise öğrencisi sınavlar sosyal hayat üstüne buna zaman ayırabılıyorlar bence her şekilde destek olmak lazımki ben elimden geleni yapmaya çalışıyorum sizlerde biraz destek olun.
Suspect
TheChakal
X ` Code COD4
X ` Code COD4
TheChakal

MesajKonu: Geri: Türk Yarış Oyunu [LİMİT] Geliyor   Türk Yarış Oyunu [LİMİT] Geliyor EmptyC.tesi Nis. 09, 2011 4:51 am

+1 Türk Yarış Oyunu [LİMİT] Geliyor 463292 ayriyetten sonerinde belirttigi gibi yapimcilari daha lise ogrencisi bu olumsuz yorumlarla belkide ilerde yapicaklar buyuk isleri engellisunuzdur
acness
Üye
Üye

MesajKonu: Geri: Türk Yarış Oyunu [LİMİT] Geliyor   Türk Yarış Oyunu [LİMİT] Geliyor EmptyC.tesi Nis. 09, 2011 5:33 am

Öncelikle herkese merhaba ben Sinan Şahin.Panaroma oyun ekibinin kurucusu ve [LİMİT] oyununun proje yönetmeniyim...

Öncelikle X'Code Multigaming'in değerli adminlerine ve üyelerine bizlere verdikleri destekten dolayı teşekkürlerimizi borç biliriz Smile

Bahsedildiği üzere oyun 5 kişilik gönüllü bir ekip tarafından yapılıyor ve henüz beta aşamasında.Oyunun grafikleride doğal olarak beta olduğundan grafikler konusunda önyargılı olmamanızı temenni ediyorum..

Oyunla ilgili haberleri daha detaylı olarak "‎Gamerlopedia" nın Mayıs sayısındaki incelemede bulabileceksiniz Smile Herkese tekrar teşekkür ediyorum...
fuzZzy
X ` Code Manager
X ` Code Manager
fuzZzy

MesajKonu: Geri: Türk Yarış Oyunu [LİMİT] Geliyor   Türk Yarış Oyunu [LİMİT] Geliyor EmptyC.tesi Nis. 09, 2011 6:02 am

enerqiZed demiş ki:
güzel kardeşim senin dediğinden yola çıkacak olursak eğer; yorum yapmayı da yapabilenlere bırakalım çünkü senin bu konuda bayağı eksik olduğun ortada....!!! Eğer her oyunu sadece grafik noktasında tartıp eleştiriyorsan zaten piyasadan hiç birşekilde anlamadığın gayet ortada. Yapımcıların lise ogrencileri de olsa profesyonel programcılar da olsa hiçbirsey farketttirmez bu haber. onemli olan bir TÜRK YAPIMI OLARAK BUNA CESARET ETMELERİ!
Ha bu noktada; elektronic arts'ı capcom'u eden games'i alt edecek bir oyun istiyorsan sana tek bir sorum var;
-Banka hesaplarında kaç milyar TL var ve bu paranın kaçta kaçını bu sektöre yatırıp seçtiğin programcıları,yapımcıları,designer elemanlarının yaptıkları işlere konstantre oldun? çıkan sonucu kaç kere insanlarla paylaştın?
eğer bu soruya gerçekten ciddi ciddi cvp verebiliyorsan ( ki bu sanırım senin sadece klavyede bir kaç tuşa basabilme yetinden fazlasını gerektiriyo benim ergen zihniyetli dostum =) o zaman sana tüm saygımla katılıp bu işi yapamıyoruz diye tüm desteğimi vereceğime söz veriyorum!
Ayrıca son bi rica;
Allah aşkına felsefede özgürlük konusunu işledikten sonra her fikrimi belirtmeliyim düşüncesine kapılma Wink olayları objektif irdelemeyi öğren...
sTeWi3
Yazılım / Programcı
Yazılım / Programcı
sTeWi3

MesajKonu: Geri: Türk Yarış Oyunu [LİMİT] Geliyor   Türk Yarış Oyunu [LİMİT] Geliyor EmptyC.tesi Nis. 09, 2011 6:17 am

enerqiZed demiş ki:

Türkiyede programcılık diliyle uğraşanların sayısı oldukça az. EA Games,Activision gibi yapımcılar en az 2 yıl uğraşıyorlar bir oyun için.Bizimkiler de uğraşsa yapar . Ayrıca grafikler fena değil bence tutar . Türk Yarış Oyunu [LİMİT] Geliyor 463292
LifelesS
Üye
Üye

MesajKonu: Geri: Türk Yarış Oyunu [LİMİT] Geliyor   Türk Yarış Oyunu [LİMİT] Geliyor EmptyC.tesi Nis. 09, 2011 8:30 am

enerqiZed demiş ki:

Bak Güzel Kardeşim..

Gerek EA Games Olsun Gerek Activision Olsun yada ne biliyim İsmini Duydugun ünlü sayılabilecek Markalar olsun Bunların bugüne gelmesinin Sebebi Sadece Alt yapıdır.. EA gamesin Nfs oyunun inceleyelim mesela ilk oyunu Çokmu iyiydi Sanki ? Hayır. Adamlar Her Yeni Çıkarttıkları NFS serisine birincisinin altyapısıyla sadece üstüne Yenişeyler Ekleyerek oluşturuyorlar.. Sen Direk Bu Kardeşlerimden NFS Shift Tarzında Oyunmu Bekliyosun ? Bu Yanlış Olur Bizler Kardeşlerimize Destek verelimki Onlar bu işin üstüne Daha çok gitsinler bu Oyun Tutulsunki Onlar Bi sonraki Oyunlarını Yapmaya Hevesli Olsun.. Ha bu İşlerde Hevesde bi yere kadar birazda Maddiyat önemli Yasin'in de dedigi gibi.. Türkiyede İmkanlar zaten kısıtlı ama Arkadaşlarımız bu Oyunla ve bizim desteklerimizle Bu sıkıntıdanda Kurtulurar gibime Geliyo Smile

Ve Oyunu Yapan Arkadaşlarımı Tebrik Ediyorum.. İyi Şanslar diliyorum
xx[ShooterEmmi]xx
X ` Code Manager
X ` Code Manager
xx[ShooterEmmi]xx

MesajKonu: Geri: Türk Yarış Oyunu [LİMİT] Geliyor   Türk Yarış Oyunu [LİMİT] Geliyor EmptyC.tesi Nis. 09, 2011 10:45 pm

LifelesS demiş ki:
enerqiZed demiş ki:

Bak Güzel Kardeşim..

Gerek EA Games Olsun Gerek Activision Olsun yada ne biliyim İsmini Duydugun ünlü sayılabilecek Markalar olsun Bunların bugüne gelmesinin Sebebi Sadece Alt yapıdır.. EA gamesin Nfs oyunun inceleyelim mesela ilk oyunu Çokmu iyiydi Sanki ? Hayır. Adamlar Her Yeni Çıkarttıkları NFS serisine birincisinin altyapısıyla sadece üstüne Yenişeyler Ekleyerek oluşturuyorlar.. Sen Direk Bu Kardeşlerimden NFS Shift Tarzında Oyunmu Bekliyosun ? Bu Yanlış Olur Bizler Kardeşlerimize Destek verelimki Onlar bu işin üstüne Daha çok gitsinler bu Oyun Tutulsunki Onlar Bi sonraki Oyunlarını Yapmaya Hevesli Olsun.. Ha bu İşlerde Hevesde bi yere kadar birazda Maddiyat önemli Yasin'in de dedigi gibi.. Türkiyede İmkanlar zaten kısıtlı ama Arkadaşlarımız bu Oyunla ve bizim desteklerimizle Bu sıkıntıdanda Kurtulurar gibime Geliyo Smile

Ve Oyunu Yapan Arkadaşlarımı Tebrik Ediyorum.. İyi Şanslar diliyorum
doğru söylüyor..
enerqiZed
Üye
Üye

MesajKonu: Geri: Türk Yarış Oyunu [LİMİT] Geliyor   Türk Yarış Oyunu [LİMİT] Geliyor EmptyPaz Nis. 10, 2011 5:24 am

Herkes yazmış destek olun köstek olmayın ben sadece grafiklerin şuan kötü olduğunu ve yabancıların bizden bu alanda önde oldukarını yazdım ve öylede düşünüyorum.Fakat Crysis ilk çıktığında beri büyük bir oyuncu kitlesi olan ve sevilen bir oyun mademki henüz bu işle uğraşan lise öğrencisi neden böyle büyük projeyle uğraşmak yerine küçük betalar çkartarak insanların ve kendi hatalarının farkına varsalar veya geliştirmek istedikleri yerlerin farkına varsalar önce tecrübe kazanırlar bunları rahat rahat söylüyorum çünkü,ailemdeki birkaç kişi Türkiyenin ilk programcılarından ve bunlarıda laf olsun diye söylemiyorum herkes bu Türk yapımı oyuna yukarıdaki yorumumun yanlış anlaşılması yüzünden ters tepkiler aldım! Türkiye için herzaman desteğimiz tam ve herkeste bunu Crysis'ten beri biliyor.

Kolay gelsin...
X ` Code GR1Dz
X ` Code Admin
X ` Code Admin
X ` Code GR1Dz

MesajKonu: Geri: Türk Yarış Oyunu [LİMİT] Geliyor   Türk Yarış Oyunu [LİMİT] Geliyor EmptyPaz Nis. 10, 2011 5:51 am

1.yorumunda sanırım çok alaycı bir şekilde yorum attığın için bu kadar kişi sana yüklendi.Yabancılar bizden 1 adım ötede işte böyle atılan yorumlar sayesinde bizden ötedeler yapımcı ekibe direk " hiç yapmayın daha iyi " diceğine daha yumuşak bir dille söyliyerek onlara moral verebilirdin ve geliştirebilirlerdi.yapımcı ekip daha önce kendı çapında bu işlerle uğraşıyorlar zaten kendince betalar çıkartıyolardır yani yeni bir şey degil yaptıkları uzun zamandır uğraşıyorlar oyununda çıkmasına en az 3-4 ay var inşallah dahada geliştirebilirler kendince sonuçta ceplerinde para olmadan biz haricinde hiç bir sponsor desteği olmadan bu işi yapıyorlar sonuna kadar destek olmanın yanındayım ayrıca Crysis 2 ye çok güzel diyip duruyorsunuz bencede güzel bir oyun ama oyunu oynuyanlar sende bende dahilinde kaçımız oyunu orjinal aldık ? veya kaçımız COD4 u orjinal aldık ? Türkiye 'nin en büyük nedenlerinden birisi oyunların grafikleri kötu oldugundan degıl yapımcı sırketın baglı oldugu ulkede alınan orjınal oyun sayısıdır.malesef daha ülkemizde cd basım yerlerı yok Sad

tüm destek verenlere oyunun dagıtımcı firması olarak teşekkür ederim Very Happy
enerqiZed
Üye
Üye

MesajKonu: Geri: Türk Yarış Oyunu [LİMİT] Geliyor   Türk Yarış Oyunu [LİMİT] Geliyor EmptyPtsi Nis. 11, 2011 5:30 am

Şuanda oynadığım COD serisi bütün oyunlar 1 den black ops harç orj ve crysisler orj he emek hırsızlığı oluyor korsan bende en çok sevdiğim ve özelliklede Türk yapımı olan oyunlar kesinikle orj alıyorum.

not:Black Ops almayı düşünmediğimden emek hırsızlığı deyipte ops hariç yanlış aylamaınlar...
d!v!njEE
X ` Code Manager
X ` Code Manager
d!v!njEE

MesajKonu: Geri: Türk Yarış Oyunu [LİMİT] Geliyor   Türk Yarış Oyunu [LİMİT] Geliyor EmptySalı Nis. 12, 2011 5:18 am

son ss deki şahin mi? Very Happy
X ` Code GR1Dz
X ` Code Admin
X ` Code Admin
X ` Code GR1Dz

MesajKonu: Geri: Türk Yarış Oyunu [LİMİT] Geliyor   Türk Yarış Oyunu [LİMİT] Geliyor EmptySalı Nis. 12, 2011 9:54 am

d!v!njEE demiş ki:
son ss deki şahin mi? Very Happy

murat131 sanırım Very Happy
weqo
Üye
Üye

MesajKonu: Geri: Türk Yarış Oyunu [LİMİT] Geliyor   Türk Yarış Oyunu [LİMİT] Geliyor EmptyCuma Nis. 22, 2011 10:49 pm

Damgasını vuracak Türk Yarış Oyunu [LİMİT] Geliyor 463292

Türk Yarış Oyunu [LİMİT] Geliyor
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» X ` Code Winter Cup Geliyor
» Türk COD4 Takımlarında Son Durum Kasım Ayı
» Facebook'dan Türk bayrağına tepki